A101 25 nisan 2016 – 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirim listesinin 2. Sayfasını açıkladı. 28 nisan kataloğuna eklenerek gelen bu haftanın ürünlerinde pek çok indirim sizlerle. Bu indirimlerin ne olduğunu ve A101 28 nisan kataloglarında yer alan 25 nisan – 1 Mayıs tarihli ürünleri sizler için inceleyelim. Dana/Dana-Kuzu kıyma ürününde %6 indirim, köfte çeşitleri 400gr ürününde %11 indirim A101’de. Keskinoğlu dondurulmuş tavuk çeşitleri de %22 indirimli. Keskinoğlu piliç döner %25 indirimli, Keskinoğlu piliç kebap %26 indirimli olarak sizlerle. Keskinoğlu piliç kadınbudu köfte %21 ve Keskinoğlu/CP piliç burger %22 indirimli. CP/Keskinoğlu piliç büğet ise %23 indirimli. Kampanyalarda ayrıca Keskinoğlu piliç kangal sucuk %21, Dilimli piliç salam %21 ve piliç uzun sosis %21 indirimli. Birşah homojenize yoğurt 3kg %15 indirimli. Tarabya tam yağlı taze kaşar peyniri %15 indirimli olarak geliyor. Daha fazla ürün ve fiyatı katalog görselinden öğrenebilirsiniz. En doğru bilgiyi de A101 resmi sitesinden edinebilirsiniz. İncelememiz devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Nisan 2016 tarihinde, A101 28 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...