A101 aktüel ürün katalogları 28 Nisan aktüel ürün broşürlerinde 25 Nisan - 1 Mayıs arası geçerli olacak olan indirimlerin bulunduğu kampanyalı ürünler sizlerle. Bu ürünlerin neler olduğunu inceleyelim. İkincisinde %50 indirim olarak duyurulan bu ürünler şöyle; Orkide ayçiçek yağı 1lt, Yöremce şeker fasülye, Ovadan yesemin kokulu pirinç, Yöremce cin mısır, Kaşık-La dana etli Kayseri mantısı, pul biber, sumak, Yörsan yarım yağlı beyaz peynir, Zeo yağlı salamura siyah zeytin, Keskinoğlu yumurta, Çikonella fındık kreması, Milka çilekli yoğurtlu çikolata, dondurma ve çeşitli tatlı ürünler de bu sayfada yerini alan A101 25 Nisan - 01 Mayıs aktüel ürünleri olarak karşımızda. Bu ürünler için kişi başına 2 adet sınırı da eklenmiş. Bu yüzden 4 aynı ürün alıp 2sini %50 indirimli almayı düşünmeyin çünkü indirim çalışmayabilir. Daha fazla detay için katalog görseline bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Nisan 2016 tarihinde, A101 28 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...