A101 aktüel 28 nisan kampanya ve fırsatlarında İçim ve Feast markalı ürünlerde indirimler sizlerle olacak. A101’in duyurduğu bu fiyat ve ürünlerin neler olduğunu inceleyelim ve detaylıca ele alalım. İçim 2250g yoğurt 6,75 TL olarak sunulmuş. İçim Light Yoğurt 650gr ise 2,65 TL. İçim 1kg kaşar peyniri, İçim 250gr tereyağı, İçim Dolcia çikolatalı puding 8x110gr, İçim 1lt laktozsuz süt ve İçim 1lt light süt de bu sayfada sizlere uygun fiyatlı ve İçim markalı olarak sunulmuş. A-101 28 Nisan aktüel ürünlerinde ayrıca Feast markalı dondurulmuş ürünler de sizlerle. Bu ürünlere değinelim. Feast dondurulmuş kuru fasülye 500gr, Feast dondurulmuş fasülye 450gr, Feast dondurulmuş bezelye 450gr, Feast dondurulmuş Tostino 290gr ve son olarak da Feast dondurulmuş patates kroket 455gr sizlerle. Fiyatlar için katalog görseline bakabilir, daha fazla detay için ise resmi A101 sitesine göz atabilirsiniz. A101 28 nisan aktüel ürünlerinde “28 Nisan” başlıklı sayfaların tamamını inceledik. Yeni sayfada yeni indirimleri incelemeye devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Nisan 2016 tarihinde, A101 28 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...