A101 28 ocak aktüel market fırsatlarının 3. sayfasında çok farklı ve süper fiyatlı ürünler sunulmaya devam edilmiş. 28 ocak ile belirtilen fiyat ile fiyatlanacak bu ürünlerin neler olduğunu merak ediyorsanız incelememizi okuyabilirsiniz. ABC matik 12 kg toz deterjan 23,95 TL gibi bir fiyatla sunulmuş. ABC 6L çamaşır yumuşatıcısı, ABC ultra yoğun çamaşır suyu gibi ürünlerin yanı sıra ABC 4KG bulaşık deterjanı, ABC sıvı çamaşır deterjanı 3L, ABC 1kg arap sabunu ve ABC 2,5 L yüzey temizleyici ürün "Temizliğin ABC’sinden indirimin kralı ile sizlere sunulmuş. Maylo 32li tuvalet kağıdı, Maylo 12li kağıt havlu, Gilette Mach 3 tıraş makinesi + tıraş jeli 75ml, Speed perforeli temizlik bezi 30lu, Mikrofiber toz alıcı, deterjan hazneli bulaşık fırçası, küvet ve lavabo fırçası da bu sayfada temizlik ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Neutrogena markalı olarak ise hızlı emilen krem, ayak kremi, el kremi ve dudak nemlendiricisi ürünleri de bu sayfada indirime sunulmuş. Son olarak ise 4 gıda ürünü sizler için a101 28 ocak kataloglarında 3. sayfada sağa yaslı biçimde sunulmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ocak 2016 tarihinde, A101 28 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...