A101 28 ocak 2016 aktüel ürün fırsatları dev market indirimlerine ait kampanyalar ile 2. sayfasında A101 yine sizlerle olurken; biz de boş durmayıp bu indirimleri sizler için inceliyoruz. Beklenen bir ürün bu hafta bu sayfada sizlere sunulmuş. Rapido ofis koltuğu ürünü kalitesi ve bu kalitesine inanılmaz fiyatı ile sizlere sunulmuş. Bizce bu ürün yine kaçmaz. Ürüne ait bazı özellikler katalogda A101 tarafından gösterilmiş. Çalışma masası ürünü 69,90 TL fiyatı ile geliyor. Ayrıca iki kapaklı tek çekmeceli dolap da 79,90 TL fiyatı ile ve şık yapısı ile sizlere sunulmuş. Öğrenciler ve yolcular da düşünülmüş. 3lü valiz seti ürünü 119,00 TL kırmızı etiketli fiyatı ile geliyor. Diğer ürünlere de kısaca değinecek olursak; 6lı güveç seti, orta boy güveç tenceresi, pişir sakla emaye tencere, kavanoz çeşitleri, servis gereçleri, çöp kutusu, bitki çayı demleme aparatı, metal kulplu kupa seti 2li, kulplu cam bardak LAV, Lav saklama kabı, çift kapaklı saklama kutusu, dikdörtgen/kare/yuvarlak saklama kabı, kapaklı mikser kabı ve çok amaçlı süzgeç, 4 katlı metal raf ve lalezar tepsi gibi muhtşeem ürünler de a101 28 ocak kataloğunun 2. sayfasında sunulmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ocak 2016 tarihinde, A101 28 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 28 Ocak Aktüel Katalog Koltuk & Valiz – A101 Aktüel” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...