A101 28 ocak aktüel ürünleri kataloğunda dev indirimleri incelemeye başlıyoruz. Yine süper fırsatlar sunan A101 bakalım bu hafta nelerle bizleri karşılıyor, görelim. 899,00 TL'den duvara asma aparatı hediyesi ile Hi-Level 39HL500 39'' uydu alıcılı Full HD LED TV Vestel servis güvencesi ile geliyor. Muhteşem fiyatı ile Nokia Lumia 630 ürünü de 399,00 TL'den sunulmuş. Toshiba'dan 16GB ve 32 GB seçenekleri ile hafıza kartı ve Toshiba 16gb USB bellek de burada sunulmuş. Çoklu şarj aleti seti de yine kaçmaz ürün olarak gelmiş. Hometech HT1010 Full HD uydu alıcı da bir diğer elektronik ürün olarak karşımıza çıkmış. Bu sayfada ayrıca; kaymaz taban yolluk, kaymaz taban halı, çift kişilik fitted set, Nexus çift kişilik yatak örtüsü takımı, bay içlik/fanila, çoraplar, çekyat örtüsü, el feneri, sıcak su torbası ve çocuklarınız için oyuncak ürünleri de bu sayfada sunulmuş. Ürünler için 6000 adet stok sınırı da katalog sonunda yine belirtilmiş. Ayrıca son fiyatlar ve kesin bilgiler için a101 marketin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ocak 2016 tarihinde, A101 28 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...