A101 aktüel 28 Temmuz 2016 fırsatları ve aktüel sayfalarında yeni indirimler incelemeye devam ediyoruz. A101 fırsatlarının bu sayfasında Sinbo 7353 çelik su ısıtıcı ürünü sizlerle olurken Sinbo SP5208 gözleme ve krep makinesi de sizlerle oluyor. Öncelikle Sinbo 7353 çelik su ısıtıcısı ürününü inceleyelim. Bu ürün1,7 lt kapasiteye sahip ve 2 yıl garantili bir ürün ve fiyatı ise 49,95 TL. İhtiyacı olanın kaçırmaması gereken güzel bir ürün. Bir sonraki ürün olan Sinbo SP 5208 gözleme ve krep makinesi de 29,95 TL olarak sunulmuş ve bu ürün de 2 yıl garantili. Kolay temizlenebilir yapışmaz pişirme plakası, krem hamur tabağı, kolay kullanım için gösterge ışıklı anahtar, askılı tutacak, plaka çapı:20cm, krep hamur tabağı gibi özellik ve ekleriyle bu ürün kaçmaz. Sayfanın diğer kalanında ise pek çok mutfak ürünü var. A101 28 Temmuz aktüel ürün sayfasının devamında 5,50 TL adet fiyatı ile bardaklı cam sürahi sizlerle. Ayrıca 3,50 TL fiyatı ile dekorlu cam şişe 1lt, 6,50 TL olarak desenli saklama kabı 4,5 lt, 7,95 TL olarak Bella kek fanusu, 2,50 TL olarak 3lü saklama kabı, Bonny erzak kabı 2,95 TL olarak, Üçsan plastik yuvarlak / kare kapaklı kase 5,50 TL olarak A101'de. Diğer ürünlerde ise yine aynı şekilde mutfak ürünü temalı fırsatlar sizlerle olurken bu haftanın indirimleri de A101 aktüel ile bu şekilde. Yeni bir haftada görüşüp yeni ürünleri inceleyene dek, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Temmuz 2016 tarihinde, A101 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...