A101 28 Temmuz 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri arasında inanılmaz fırsatlar sizlerle olmaya devam ediyor. Tüm ihtişamı ile indirimlerine devam eden A101'de bu hafta dolap ve mobilya ürünleri yine indirime giriyor. 28 Temmuz perşembe günü sizlerle olacak olan bu ürünler arasında 79,95 TL fiyata sahip olan İki kapaklı tek çekmeceli dolap ürünü sizlerle. Bu ürün oldukça dikkat çekici görünmekte, 176x30x32 cm ebatlara sahip olarak ve beyaz renge sahip. Ayrıca modern yapısı ile de evinizin havasına ayak uydurmayı başarmış görünmekte. İkinci ürün ise 95,00 TL fiyata sahip bir başka ürün olan 2 bölmeli 10 gözlü kitaplık. Bu ürün de oldukça geniş görünmekte hakeza 169x90x23 cm ebatlara sahip olduğunu da belirtmiş olalım. Bir sonraki ürün ise 3lü duvar rafı... Bu ürün yani A101 28 Temmuz aktüel ürünlerinden olan 3'lü Duvar Rafı ise 29,95 TL fiyata sahip olarak sunulmuş ve 40cm ebata sahip. Şık yapısı ve modern görünümü ile duvarlarınızı hem süslemeye hem de ortalıkta yer alan kalabalığı toparlamaya yardımcı. Bu aktüel ürün fırsatı A101 sayfasını inceledik. Bir sonraki sayfada ve haftada yeni ürünler incelemek dileği ile bol indirimli, neşeli ve bayram havasında günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Temmuz 2016 tarihinde, A101 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...