A101 aktüel bu hafta kırtasiye ürünleri ile sizlere merhaba diyor. A101 29 Ağustos kataloglarında çok özel kampanyalar sizlerle... Bu hafta kırtasiye ürünleri sayesinde okul alışverişinizi tamamlayabileceksiniz. İlk kampanyalı ürün Lisanslı Kırtasiye Seti 24,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir başka ürün ise Lisanslı Boyama Seti 19,95 TL ve Lisanslı Masaüstü Kırtasiye Seti 19,95 TL olarak satışta...Bu ürünle hem alışverişinizi uygun fiyata tamamlamanızı sağlıyor hem de çok çeşitli ürünler sayesinde A101'de aradığınız her ürünü bulmanıza yardımcı oluyor. Özenle hazırlanan 29 Ağustos 2019 katalogları şimdi https://aktuel-urunler.com sayfasında sizlerle paylaşılıyor. Tüm kırtasiye ürünleri için görseller arasında geçiş yapabilirsiniz. Böylece 29 Ağustos Perşembe günü hangi ürünleri alacağınıza karar verebilirsiniz. Diğer ürün Lisanslı Tüylü 2 Kalem+ Silgi+ Kalemtıraş Seti 13,95 TL ve Çevirmeli Silgili Kalem Seti 5,45 TL, 30 silgili+ Min Versatil Set 5,45 TL olarak indirime giriyor. Çok özel kampanyalar A101 29 Ağustos kataloglarında devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2019 tarihinde, A101 29 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...