A101 31 ekim 2015 aktüel hafta sonu fırsatlarının 2. Sayfasındayız. A101 hafta sonu aktüel kataloglarında indirimler tüm hızı ile devam ediyor. A101 cumartesi günü ve Pazar günü de süper fırsatlarla sizlerle olmaya devam ediyor. Bu sayfada A101 Becel ve Sana ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Kase margarin 500+250 gr Becel tereyağı keyfi ürünü “2 adet Becel tereyağı keyfi kase alana 2 adet renkli Paşabahçe kalp kase hediye kampanyası ile sizlerle. Kalp Kase hediyeli bu ürün kaçmaz. Ayrıca Sana Klasik 250 gr paket margarin ve Sana Tereyağı Lezzeti 250 gr kase margarin ürünleri de inanılmaz fiyatı ile sizlerle. Fırsatlarınız A101’den, Tereyağınız Becel ve Sana’dan olsun. Aktüel ürünler olarak bu sayfada yer alan ürünleri de sizlere aktarmış ve A101 fırsatlarından haberdar etmiş olduk. Akıllı alışveriş A101’de başlar, diyerek bu haftanın son sözlerini sarfetmiş olalım. A101 31 ekim kataloğunun da sonuna gelerek bir sonraki A101 hafta sonu kataloğunda buluşana dek.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ekim 2015 tarihinde, A101 29 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...