A101 31 Ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu hafta sonu fırsatları tüm hızı ile devam ediyor. Bu hafta sonu a101’de Ülker ürünleri indirimli fiyatları ile sizlerle olacak. Leziz ürünlerin süper fiyatları A101’de sizlerle. “A101’den Ülker ürünlerinde ağzınıza layık fırsatlar” sloganı ile gelen sayfada çeşit çeşit ürün sizlerle. Bu ürünlere değinecek olursak; Ülker Finger bol sütlü bisküvi 900gr, Ülker Biskrem kakao kremalı bisküvi 3x100gr, Ülker Halley çikolata kaplı granüllü sandviç bisküvi 3x77gr, Ülker kremalı sandviç bisküvi 10x68 gr sizlerle. Ayrıca devam edelim; Ülker Çiziviç peynirli sandviç kraker, Dankek mozaik kek/kakolu kek/meyveli kek 220gr çeşitleri, Ülker Saklıköy tam tahıllı bisküvi, Ülker Hanımeller tuzlu kurabiye çeşitleri, Ülker Hanımeller karışık kurabiyeler, Ülker 9 Kat Tat çilekli gofret, Ülker mix karışık kraker, Ülker Yupo kakaolu draje şekerleme 3lü, Metro, Coco Star ve Çokonat ürünleri de paket fiyatı ile sizlerle… A101 31 ekim kataloğunun ilk sayfasına bakalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ekim 2015 tarihinde, A101 29 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...