A101 market indirimlerinde fırsatlar hız kesmeden devam ediyor. A101 24 Haziran hafta sonu cumartesi günü başlayan fırsatlardan biri ve bir sayfası olarak sunulan bu inceleyeceğimiz ürün harika… 10 TL ve üzer alışverişlerde diş fırçası 1+1 Colgate Extra Clean öyle bir fiyat düşüşü yaşıyor ki, gören almadan geçmiyor. Diş hekimlerinin tavsiyesi neticesinde diş fırçalarımızı 2-3 ayda bir değiştirmemiz gerekiyor biliyorsunuz… Bu sebepten dolayı oldukça sık alışverişini yaptığımız bir ürün olarak diş fırçaları bütçemizde yüksek fiyatları ile yer kaplayabiliyor. Ya kalitesiz diş fırçası alıyoruz ya da bütçemizi aşıp daha iyisini alıyoruz. Peki neden bir diş fırçasına dünya kadar para verelim ki; A101 indirimlerini takip eden biz ve sizler biliyor ki A101 zaman zaman diş fırçalarını indirime sokuyor. Bu indirimleri takip ederek diş hekimlerimizin tavsiyelerine de uyarak hareket edebiliriz aynı zamanda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı fırçalara sahip olabiliriz. Dişlerimiz gerçekten çok önemli, bu sebepten dolayıdır ki fırçalar da önemli… A101 marketin 24 Haziran günü sunacağı bu ürünü bence kaçırmamalıyız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde, A101 29 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...