A101 aktüel ürün katalogları hafta sonu indirimlerinde 24 Haziran günü muhteşem fırsatlar var. A101 MARKET TARAFINDAN sunulan indirimleri incelemeye devam ediyoruz. Bu görselde ikinci alımda %50 indirim olduğunu belirtmişler. Peki ürünler neler bakalım: Danet dana evlik fermente sucuk 400gr bu ürünlerden biri… Pınar yarım yağlı süt 1 lt ürünü de bu ürünlerden biri… Seyidoğlu kahvaltı seti 150gr ürünü de aynı şekilde A101’in önemli ürünlerinden biri… Saray susamlı bisküvi 4x90gr ürünü, Altın Künefe dondurulmuş künefe 130gr/dondurulmuş künefe 135 Gr Sam ürünleri de ikili alımda indirimli fiyatları ile sizlerle. Muhteşem A101 ürünlerine değinmeye devam edelim. X-IR enerji içeceği 250gr ve Molped hijyenik ped Ultra ürünü de ikili alımda indirimli olarak satılacakmış. A101 görselleri ve mağaza afişleri referansında yaptığımız incelemelerin son halini ve net halini mutlaka marketten kontrol ediniz. İndirimler bu şekilde… Daha fazlası için inceleme metinlerini görmeye devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde, A101 29 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...