A101 24 Haziran 2017 aktüel ürün katalogları hafta sonu indirimleri görücüye çıktı. Biz de incelemek için merceği kataloglara doğru uzattık. Bakalım bu hafta A101 Market ne gibi ürünler indirime sunuyor, inceleyelim. Haftanın Yıldızları olarak sunduğu sayfada gıda ürünleri ve saç boyası ile sabun ürünü var. Detaylara girecek olursak 24 Haziran günü yani yarın; Yörsan ev tipi yoğurt 5kg % indirimli olarak sunulmuş. Eti Karam Gurme bitter çikolatalı gofret gr ise %25 indirime sahip. A101 market Karadem Ala siyah çay 500gr %22 indirimli olarak geliyor. Eti Cin’de de indirimli fiyat görselde A101 tarafından sunulmuş. Dorbi kakaolu pudingde %20 indirim, Çerezya kabak çekirdeği 200gr ürününde %14 indirim varmış. A101 market Haribo yumuşak şeker çeşitleri de %25 indirimli olarak geliyor. Son iki üründe Palette Basic saç boyası çeşitleri de %25 indirimli olarak geliyor. Hacı Şakir banyo sabunu 4x200gr ürününde de %25 indirim sunan bu market kaçmaz ürünler sunuyor. A101 24 Haziran ürünleri için a101.com.tr’den daha detaylı incelemeler yapabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde, A101 29 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...