A101 29 Haziran Perşembe günü yine çok konuşulacak önemli fırsatlar sunuyor. Sosyal medyada şimdiden çok konuşulan ve inceleme sitelerinde de merakla ve istekle beklenen ürünler arasına giren pek çok fırsatı inceleyeceğiz. Görselden de anlaşılacağı üzere bahsettiğimiz temizlik ve bebek bezi ürünleri… Peki ne bu ürünler bakalım: Soffio aylık paket bebek bezi çeşitleri bu ürünlerin belki de sevileni… Maxi 120’li ve Junior 100’lü ürünleri şeklinde 2 farklı seçenek sunan ürün fiyatı ile taktire şayan… Diğer ürünler neler onlara da bakalım: Hypo ultra çamaşır suyu 4lt bu ürünlerden biri… Miss sıvı bulaşık deterjanı 2x1000ml de bu ürünlerden biri… Hyper sprey banyo&mutfak temizleyici 2x1000ml ürünü de muhteşem fiyatı ile şaşırtıyor. A101’de şaşırtmayan fiyatlı ürünler sanırız ki yok… Parex Trend mikrofiber temizlik bezi 4’lü de sizlerle oluyor. Derby Samurai üç bıçaklı tıraş bıçağı 8’li ürünü ve son olarak da Mendiva gül/beyaz sabun kokulu ıslak havlu 3x60 adet ürünü de kaçmaz fiyatı ile sizlerle. Aldın Aldın derken gerçekten ciddi olan A101 bu fırsatları başka bir yerde bulamayacağınızı da sanırız ki ima etmiş. Gerçekten harika fırsatlar var. Özellikle ıslak havlu için beyaz sabun kokusu sevenler kaçırmasın diyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde, A101 29 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...