A101 29 Haziran indirimlerine yeni bir görsel ile devam etmiş. Bu görsele baktığımızda gerçekten güzel ürünler var. Özellikle gıda ürünlerinin sunulduğu sayfayı detaylıca incelediğimizde fırsatların ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Peki neler var; bakalım: Orkide mısır yağı 2lt ile başlayan sayfa, Nar toz şeker 5000gr ürünü ile devam etmiş. Yörsan ayran 2lt ürünü sunan market Bereket Döner dondurulmuş dana döner 250gr ile indirimleri sunmuş. A101 Torku dana jambon 120gr ile fırsatları genişletirken Sırma su 750ml ürünü ile cam şişe doğallığını indirimle buluşturmuş. Cafex klasik 3ü 1 arada kahve 10lu ile indirim sunan market Nimet tarçınlı zencefilli kağıt kurabiye 300gr ile leziz fırsatlara devam etmiş. A101 market son olarak ise Marmarabirlik Marbir siyah zeytin 950gr ile de indirimlerde hız kesmemiş. A101 29 Haziran indirimlerini incelemeye devam edelim, ancak belirtelim ki A101.com.tr'den referans alınan görseller için en son bilgiyi yine bu adresten görün. Alışveriş listelerinize A101 ürünlerini neden yazmanız gerektiğinin incelemeleri ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde, A101 29 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...