A101 29 Haziran kataloglarına detaylıca bakmaya ve incelemeler ile alışveriş listelerinde A101’in önemini anlatmaya devam ediyoruz. Bu hafta bu görselde yine çok konuşulan fırsatlar sunan A101 market bakalım neler neler getiriyor… 8 Parça Vivaldi tencere seti ile başlayan sayfada tencere seti kısmına yarım sayfa ayrılmış. Detaylar yazılmış ancak pek okunaklı değiller. Bu ürün grubunda neler var bakalım; 20cm derin tencere, 24 cm karnıyarık tenceresi, 16cm derin tencere ve 24 cm derin tencere bu ürün grubunda yer alan ürünlerden. 8 Parça olarak kastedilen ise 4 tencere+4 kapak tabiki… Tencereler için A101 market 304 kalite (18/10 CrNi) paslanmaz çelik gövdeden bahsetmiş. Cam kapaklara sahip ürün oldukça şık görünüyor. Ürünü tavsiye eder misiniz sorusuna yanıt olarak tabiki ederiz, bizler de bu ürünün benzerini kullanıyoruz ve memnunuz. Diğer ürünlere bakalım. Şaşırtıcı ve ergonomik bir ürün ile devam edelim incelemeye… Kiwi KSPG 4805 otomatik tuzluk-biberlik ürünü LED ışıklı aydınlatmalı olarak geliyor. Yok artık… dediğinizi duyar gibiyim. Oldukça farklı bir ürün ve A101de 29 haziran itibari ile geliyor. Kaçırmamak gerek. Saklama kabı, fırfır kapaklı şişe renga, oval kaydırmaz tepsi, 3 bölmeli erzak kabı, silindir saklama kabı, kibritler, silikon eldivenler ve mini saksı ürünleri A101 ile gelecekmiş. Kaçmaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde, A101 29 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...