A101 24 Kasım indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta sonu sizleri dev fırsatlar bekliyor. A101 hafta sonu katalogları yayınlandı ve broşür incelemelerimiz sizlerle buluşuyor. Bu hafta sonu çok güzel ürünlerde indirimler var. Bu ürünler sizleri çok sevindireceğe benziyor. Dilerseniz hep beraber kampanyalı ürünler arasında neler var bakalım… Haftanın ilk ürünü Ülker Hobby Fındıklı Bar Çikolata 250 gr 4,45 TL, Ülker Antep Fıstıklı Çikolata 70 gr 4,25 TL ve Ülker Çikolata Çeşitleri 70 gr 2,95 TL olarak çikolata tiryakilerini mutlu edecek. Elit Sütlü Şemsiye Çikolata 30 gr 1,50 TL, Nutymax Fındık Kreması Dolgulu Çikolata Kaplı Gofret 44 gr 1,95 TL ve Milka Happy Cows Sütlü ve Beyaz Çikolata 100 gr 3,95 TL’den satışa sunuluyor. Atıştırmalık sevenler 24 Kasım da A101 de buluşuyor. Nestle Fındıklı Beyaz Çikolata 70 gr 3,45 TL’den, Eti Karam Bitter Çikolata 70 gr 2,45 TL’den, Eti Karam Fıstıklı Bitter Çikolata 70 gr 3,95 TL’den kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Kahve tiryakileri için de bir sürpriz var. Nescafe Kahve Çeşitleri 10'lu 4,95 TL’den raflarda yerini alan son kampanalı ürünler arasında. Tabi son kelimesi bu katalog için geçerli. Diğer broşürleri incelemeye devam ediyoruz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2018 tarihinde, A101 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...