A101 aktüel hafta sonu da sizlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. A101 24 Kasım tarihinde güzel bir hafta sonu geçirmenize olanak sağlıyor. Bu haftanın harika ürünleri sizlerle… Bu ürünler sizleri mutlu edecek. Sizler de en kısa zamanda A101 marketlere uğramalısınız. Bu hafta sonunda her reyonda indirimler devam etmekte. Çok merak edilen ürünleri hep beraber inceleyelim. Ülker O'lala Sufle 70 gr 1,75 TL’den, Pınar Kahvaltı Keyfi Tam Yağlı Beyaz Peynir 800 gr 16,90 TL’den, Yumurta 6'lı Özel Fiyat olarak satışa sunuluyor. Marmarabirlik Kuru Sele Zeytin 400 gr 7,95 TL, Çerozzos Süt Mısır Aroma Çeşnili Mısır Çerezi 103 gr 2,15 TL ve Tukaş Ketçap Çeşitleri 700 gr 4,95 TL olarak sizlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu ürünler masraflarınızı en aza indirmenizi ve uygun fiyata harika ürünler satın almanızı sağlıyor. Diğer bir ürün ise pasta severleri mutlu edecek. Beşüzzi Fıstık Bahçesi Antep Fıstıklı Pasta 600 gr 13,95 TL, Tarabya Tam Yağlı Yöresel Peynir Çeşitleri 250 gr 6,95 TL olarak gıda reyonunda yerini alıyor. Colgate Maksimum Anti-Çürük Diş Macunu 100 ml 7,95 TL olarak satışa sunuluyor ve piyasanın çok altında olması sevenlerini memnun ediyor. Son olarak ise Vanish Kosla Sıvı Leke Çıkarıcı 750 ml 8,75 TL’den raflarda yerini aldı bile! Sizler de bu ürünlerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2018 tarihinde, A101 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...