A101 29 Kasım Perşembe günü neşenize neşe katmaya geliyor. A101 aktüel dev fırsatlarına bu haftada devam etmiş. Çok güzel ve kullanışlı ürünler sizleri mutlu edeceğe benziyor. Bu haftanın ürünlerine bayılacaksınız. Çok merak edilen ürünleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ürünleri kaçırmamanız için ya da başka yerlerden katalogları görmeden almayın diye erkenden sizleri haberdar ediyoruz. Sizler de ürünlerden en güvenilir ve doğru şekilde haberdar olmak için aktuel-urunler.com adresimizi takip edebilirsiniz. Haftanın ilk ürünü ile broşür incelemelerimize başlayalım… Sinbo Kollu Narenciye Sıkacağı 95,00 TL. Bu ürün kış aylarınızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kış soğukları ilerlemeden sizlerde bu ürünü kaçırmayın. Kapaklı Balık ve Gözleme Tavası 39,95 TL olarak satışta… Kışın vazgeçilmezi balık lezzetinize lezzet katacak olan ürün sizin çok kullanışlı olacak. Diğer bir ürün ise Ölçülü Narenciye Sıkacağı 6,95 TL, Kavanoz Kapağı turşu kuranları sevindirecek ve üstelik 3,95 TL, Termoslu Bardak 9,95 TL, Detoks Matarası 9,95 TL ve Saklama Kabı 7,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Bu ürünler kış aylarında tamamen sizlerin ihtiyaç duyduğu ürünler olarak dikkatleri çekiyor. Daha fazlası için katalog incelemelerimi devam ediyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2018 tarihinde, A101 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...