A101 aktüel hafta sonu 24 Mart 2018 katalogları yüzleri güldürüyor. A101 24 Mart – 30 Mart tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlerini sundu, ki bu indirimler gerçekten harika… İlk olarak Tarabya telli eritme peyniri 500g ile merhaba diyen sayfaya yakından bakalım. A101 24 Mart 2018 aktüel ürünler Haftanın Yıldızları kataloğunda telli eritme peynirine ek olarak ayrıca Orkide ayçiçek yağı 1 litre de muhteşem fiyatı ile geliyor. Ayrıca ülkemizde çokça tüketilen Çaykur tiryaki siyah çay 1000g ürünü de indirime giriyor. Bir başka fırsatta ise Yöremce iri pilavlık bulgur 2,5 kg yer alıyor. A101 indirimlerinde bu hafta bulunan kampanyalarda Çerezya premium ayçekirdeği çeşitleri 200g ve Nimet kurabiye çeşitleri 500g de sizlerle oluyor. Fırsat dolu indirimlerde Calve sos çeşitleri 350-385g ürünü de sunan market Narsprin genel amaçlı temizlik sıvısı 5 litre ile kampanyalarını derinleştirmeyi başarıyor. Ayrıca Fairy platinum bulaşık deterjanı 650ml da sunuyor. Özel fiyatı ile gelen iki üründe ise bakınız: Patates özel fiyat (24-25 mart) ve Soğan özel fiyat (24-25 mart) sizlerle oluyor. Özel fiyatlı bu iki ürün için indirim tarihleri ise 24 Mart ve 25 Mart olarak özellikle belirtiliyor. A101 yine işini ve indirimini harika yapıyor. Teşekkürler indirim ve tüketici dostu market…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Mart 2018 tarihinde, A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...