A101 29 Mart aktüel ürünleri yeni indirimlerinde bu hafta pek çok spot ürün var. Yeni indirimlerinde A101; gıda ürünlerinin yanında temizlik ürünleri de sunuyor ki bu temizlik ürünleri spot sayfasında fiyatlar gerçekten harika… İlk olarak “Finish Deo bulaşık makinesi kokusu 4ml” ile başlayan katalog indirimleri “Finish bulaşık makinesi temizleyici 50g” ürünü ile yeni fırsata geçiyor. Ayrıca markette “Fairy bulaşık makinesi kapsülü Hepsi Bir Arada 120’li” ürünü de sizlerle olurken bir başka fırsatta ise “ABC çamaşır yumuşatıcı 5l” raflarda yerini alıyor. Aldın Aldın rafları bu hafta yine dolu dolu olarak dikkat çekiyor. Yeni temizlik indiriminde “Hyper Active banyo&mutfak sprey temizleyici 2x1000ml” sunan market “HighGenic fırçalı leke çıkarıcı 200ml” ürününü de ihmal etmiyor. Ayrıca birkaç gıda ürünü de sunan market bunları da şöyle isimlendirmiş. “Çerezya çiğ köfte 180g”, “Bounty Hindistan cevizli bar çikolata 57g” ve son olarak “Vivident Extra naneli draje 66g”. Bu ürünlerin ardından ise son grupta “Sleepy Sensitive ıslak havlu 4x70adet” getiriyor. Son olarak ise “Gilette Blue 3 tıraş bıçağı 6’lı+tıraş köpüğü 200ml” ile sayfanın finalini yapıyor. Harika işlere imza atan A101’e teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Mart 2018 tarihinde, A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...