A101 AKTÜEL 29 MART yine bir geldi pir geldi… Gıda ürünleri ile gönülleri fethetti… Leziz ürünleri uygun fiyata sunması ile bilinen A101, bu haftada da yaptı yapacağını… Muhteşem fırsatlar var, bakalım. İlk olarak Torku dana kangal fermente sucuk 2x225g ürünü sayfada yerini alıyor. Oldukça leziz bir ürün… Diğer indirimde Lezita piliç döner 500g var. Özel İskender sosu ile gelen ürün kaçmaz. Ayrıca ilgilisine Marines halka kalamar 500g da sizlerle. Bir başka fırsatta Altınkılıç tam yağlı tost peyniri 700g geliyor. Hızı dahi kesilmeyen indirimlerde Milkten topak tereyağı 500g ve Sütaş tam yağlı kaymaklı tava yoğurt 450g da unutulmamış. Kemalöz Çorum mantısı 1kg ürünü ile de uygun fiyatı sofralarınıza sunan A101 ayrıca Yurt nohut pilaki 400g de getiriyor. Bir başka üründe SEK Quark mousse 125g ile merhaba diyen market Dr. Oetker pastacı kreması 156g ve Dr. Oetker bisküvili puding 100g ile de ağzınızın tadını önemsiyor. Son olarak ise Cafe Crown 2’si 1 Arada 16’lı ürünü ile de güzel bir gün sonu yapmanızı istiyor. A101 adeta şiir gibi ürünleri ve hissederek sunduğu fırsatları ile takipçisini mutlu etmeyi bilen en iyi market olarak bizce değerlendirilmeli… Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Mart 2018 tarihinde, A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...