A101 29 mart aktüel ürün kataloglarında bu hafta Aldın Aldın broşürleri çok sıcak indirimler sunuyor. Süper kampanyaların yer aldığı indirimli sayfalarda öyle bir indirim sayfası var ki, gören bir daha bakıyor. Bakınız “Kaymaz Taban Saçaklı Yolluk” ile başlayan sayfada harika kampanyalar var. Bunlara yakından bakalım. Kaymaz taban saçaklı yolluk hali ile ilk ürün olmuş. Brillant çift mekanizmalı stor perde rünü de sunan market bu ürün için ebatları 150x200cm olarak belirtmiş. Güneşlik ve örme tül iki fonksiyonu bir arada sizlerle olmuş. Diğer üründe Örme runner da yer almış. Bu ürün için de 45x140cm ebatlar belirtilmiş. Ayrıca Örme masa örtüsü de sunan market Desenli metal dikiş kutusu ile kampanyalarına detay katmış. Ayrıca Silk&blue eşleşen bayan soket çorap 2'li ve Silk&blue bayan dantelli slip 3’lü ürünleri de bu hafta sizlerle olmuş. Koroplat fırsatları da sunan market bunları da belirtmiş. Koroplast buzdolabı poşeti 70'li, Koroplast kilitli poşet 15’li, Koroplast çift kilitli poşet 20'li, Koroplast kesme bıçaklı streç film, Koroplast fermuarlı poşet 15'li, Koroplast Hazır Kesilmiş Yağlı Pişirme Kağıdı 16'lı, Koroplast Sar Pişir 10'lu ile devam eden A101 29 Mart fırsatlarına ayrıca şunlar da eklenmiş: Koroplast Fırın Torbası 8'li ve Koroplast Büzgülü Çöp Torbası 20'li de sizlerle olmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Mart 2018 tarihinde, A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...