A101 29 ocak aktüel fırsatlarında XL ekstra büyük fırsatlı 6. sayfa sizlerle. A101 tarafından oldukça iyi fiyatlarla sunulan bu sloglanlı ürünler gerçekten bir harika. Bizce ayçiçek yağı 18L sadece 69,95 TL. Doğuş demlik poşet, plavlık bulgur, kırmızı mercimek, pirinç, kakaolu gofret sizlerle. Bitmedi, Tursil 9 KG toz deterjan 19,95TL. ABC çamaşır yumuşatıcı 6 litre 8,45 TL. Gilette blue3 tıraş bıçağı 8'li 14,95 TL. Brid bulaşık makinesi tableti 90'lı ve hepsi bir arada 14,95 TL. Pril jel bulaşık deterjanı, ABC bulaşık deterjanı, proteks sıvı sabun, zeytinyağlı defne sabunu da bu sayfada yerini almış. Pek çok ürünü piyasa fiyatının altında sunan A101; bir deXL indirimleri ile piyasanın çok çok altında bir fiyatla bu ürünleri mahallenize kadar getiriyor. İşte a101 aktüel kataloglarının o muhteşem fırsatlarını sunan sayfa.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Ocak 2015 tarihinde, A101 29 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...