A101 aktüel ürünler kataloğunda 7. sayfa ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfada, okullar açılırken en tatlı fırsatlar A101'den, sloglanlı fırsat ve kampanya dolu ürünler var. Ülker markalı birbirinden leziz ürünlerden bahsedecek olursak; Kraker, Krispi çeşitleri, gofret çeşitleri, karşılık Hanımeller kurabiye, Rondo muzlu, Dankek 8 kek çeşitleri, Krim kraker 450g, yulaflı bisküvi Saklıköy, sevilen çikolata Dido, Alpella beyaz çikolatalı gofret, Halley özel 3'lü paket, Hanımeller 3'lü paket, Biskrem 3'lü paket sizlerle. Bitmedi... Ülker kremalı sandviç bisküvi de bu sayfada. Bu dev indirimleri Ülker lezzeti ve A101 fırsatları ile yaşamak için 29 ocak günü A101'de olmalısınız. Unutmayın ürünler siz gitmeye bitebilir, acele edin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Ocak 2015 tarihinde, A101 29 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...