A101 29 Ocak 2015 aktüel ürünler kataloğu 8. sayfası ile bu haftanın son sayfasını sizlere aktaracağız. Bu sayfada Keskinoğlu markalı leziz ürünler var. "Üç kuşaktır değişmeyen önceliğimiz sizsiniz." sloganı ile sağlık, lezzet sunan bu ürünlerden bir kaçını sayalım. Keskinoğlu piliç naget 380g, Keskinoğlu piliç burger 300g, Keskinoğlu piliç döner 200g, Keskinoğlu piliç uzun sosis 340g, Keskinoğlu piliç kangal sucuk 250g, Keskinoğlu dilimli piliç salam 60g, Keskinoğlu markalı olarak piliç 3'lü köfte partisi 300g, arnavut ciğeri piliç 260g, schnitzel pane 250g ve oiliç kıtır fileto 250g sizlerle. A101 aktüel ürünlerinin bu hafta da sonuna gelirken Keskinoğlu lezzetlerini de kaçırmamanızı öneririz. Pek çok a101 aktüel sayfası sunduk ve bu sayfalarda yer alan ürünlerden bahsettik, daha fazla detay ve bilgi için 29 ocak günü A101 marketlere gidebilir ve kendiniz bizzat ürünleri görebilirsiniz. İşte son sayfa, haftaya görüşmek üzere.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Ocak 2015 tarihinde, A101 29 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...