A101 3 Ağustos fırsatlarında bu hafta mutfağımıza çok yakışacak ürünler var. A101 fırsatlarından edinilen bilgilere göre: Sinbo shb 3100s blender seti muhteşem bir fiyat ile geliyormuş. A101 market indirimlerinde bulunan bu harika fırsat kaçmaz… Bir diğer üründe A101 market; Baskılı metal sehpa ve Metal raf gibi iki farklı ürünü harika fiyatı ile sunmuş. A101 marketin bu indirimlerinden sonra ayrıca bakalım hangi fırsatları da varmış. Vitamin kesim panosu şık yapısı ile A101 3 ağustos arasına girmiş. Ayrıca Baharatlık seti 5'li ve Cam kase ürünleri de sunan market Tava / sahan / yuvarlak tepsi ürününü de sizlere sunmuş. Bu da oldukça iyi… Ayrıca silikon ürünler de kataloğa koyan market bakalım silikon ürünlerde neleri sunmuş, görelim. Silikon servis gereçleri, Silikon küçük kek kalıbı 6'lı, Silikon tepsi tutacağı ve Silikon kek kalıpları ürünleri sunan market tam anlamı ile hizmet ve kalitede sınır tanımamış. A101.com.tr’den alınan bilgilere göre derlenen inceleme yazımızda olabildiğince detaya inmeye çalıştık. Ürünleri inceledikten sonra daha net bilgi aktarımı yapabiliriz. Şimdilik acele etmek lazım, 3 ağustos sabahı market açılırken gidip almak lazım…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Temmuz 2017 tarihinde, A101 3 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...