A101 3 Ağustos aktüel fırsatlarında gerçek manada harika indirimler var. Bu sayfada daha doğrusu bu A101 görsel sayfasında neler sunmuş market onu inceleyeceğiz. Tabiki Aktüel Ürünler olarak bu ürünlerin artı ve eksi yönlerini anlatacağız. Şimdi başlıyoruz. Çok amaçlı dolap ile başlayan sayfada ürün oldukça fazla yer kaplıyor. Ürün detaylarında 2 kapaklı olduğu, 4 bölmeli olduğu, 140x60x32cm ebatlara sahip olduğu ve demonte olarak satılacağı yazılmış. Ayrıca taksit imkanını anlatan bir görsel de yer alıyor, detaylara sizler bakarsınız. Diğer bir üründe Örgü desenli kirli çamaşır sepeti ve Örgü desenli sepet 30lt ürünleri var. Ayrıca sayfada Örgü desenli sepet 10lt ürünü de 3 ağustos günü unutulmamış. A101 3 Ağustos aktüel ürün detaylarında ayrıca King K 1718 buharlı ütü de unulmamış. Ek olarak sayfada Kare/oval mini sepet ve Çok amaçlı kutu ürünleri de yer alırken Banyo duvar askısı da sizlerle olmuş. Sayfada Krom banyo seti 3’lü ve Kadife askı 5’li ürünlerinin yanı sıra son iki üründe Sütyen yıkama topu ile Sensio robot duş sistemi de var. Gayet güzel fırsatlar. A101.com.tr'den edinilen bilgiler ışığında daha detaylı incelemeler ile karşınızda olmak üzere...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Temmuz 2017 tarihinde, A101 3 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...