A101 3 ağustos aktüel ürün detaylarına yakından bakalım ve yeni haftasında A101 marketin nelerle müşterisini mutlu edeceğine dikkatlice bakalım. İlk olarak yeni haftada güzel indirimler olduğunu görür gibi oluyoruz. A101 3 ağustos kataloglarında gayet güzel, tabirimizi hoş görün; "süper ötesi" indirimler sunuyor. A101 aldın aldın sloganlı sayfaları incelediğimizde hangi indirimler var bakalım. İlk olarak dikkat çeken ürün Hi-Level 48” uydu alıcılı Full HD LED Tv ve bu ürün duvara asma aparatı hediyesi ile sunulmuş. Fiyat konusunda insanları tam anlamı ile mutlu eden üründen sonra ise Oyuncak bultak araçlar gibi pek çok oyuncak ürün sayfada yerini almış. Sayfa görselinden edinilen bilgilere göre: Oyuncak ambulans/polis arabası, Oyuncak su tabancası, Kokulu kitap serisi gibi ürünler de sunulmuş. 3 Ağustos itibari ile A101 markette Lisanslı 4 tekerlekli paten, Zorluteks lisanslı taraftar nevresim seti, Zorluteks lisanslı taraftar kırlent, Silk&Blue bayan kısa kollu penye pijama takımı de unutulmamış. A101 3 ağustos perşembe kataloglarında Zorluteks nakışlı el havlusu 2’li, Dertsiz masa örtüsü ve son olarak Bayan babet ürünleri de yerini almış. A101 marketin sosyal medyayı karıştıran harika katalogları bu şekilde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Temmuz 2017 tarihinde, A101 3 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...