A101 3 aralık aktüel fırsat ürünlerinin 3. sayfa indirimlerinin incelemesine hoşgeldiniz. Bu sayfada pek çok aktar ürünü diyebileceğimiz ürün sizlerle. Ballar, karışımlar, pekmezler ve dahası inanılmaz uygun fiyata ve lezzetli olarak sizlerle. Seyidoğlu markalı ve Aksu Vital markalı olarak 2 grup ürün bu sayfaya aktarılmış. Bizler de bu ürünleri inceleyelim. Seyidoğlu markalı olarak; vişne - çilek - ahududu reçeli, ayva kayısı - gül reçeli, kuru incir - portakal - böğürtlen reçeli 1kg olarak her biri 6,95 TL'den sunulmuş. Antep fıstıklı tepsi helvası, sade - kakaolu kürek helva, tahin pekmez karışımı, 1250gr tahin pekmez, cevizli yaz helvası 500gr olarak sizlere sunulmuş. Bu leziz ürünleri sizlere aktarırken bile canımız çekti. Ayrıca Aksu Vital markalı olarak; Erciyes balı - geven balı, sedir balı, kekik balı şeklinde detayı olan 230gr yöre balları, zencefilli macun, kudret narı macunu - bal ve bitki baharat karışımı, arı sütü bal ve polen karışımı, ballı çerez 230 gr ürünleri de bu haftanın leziz ürünleri arasında yerini alıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Kasım 2015 tarihinde, A101 3 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...