A101 3 aralık 2015 aktüel ürün kataloglarının son sayfasında mutfak ürünleri ve tencereler yoğunlukta sunulmuş. A101 market aktüel ürünlerinde bu sayfada 8 parça Vivaldi Bade tencere seti 304 çelik, parlak gövde, 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik gövdesi ile 109,00 TL olarak sunulmuş. Plastik kare tencere, Süzgeç/mikser kasesi, kanguru dikdörtgen sepet, Lalezar tepsi, kapaklı kase, opal güveç tabağı, salata kasesi, süzgeçli kesim panosu ve çay kaşığı 6lı olarak plastik yapım çoğunluklu ürünler uygun fiyattan sunulmuş. Krom mutfak ve banyo ürünleri de bu sayfada. Cam kapaklı 3lü Royal tencere seti de uygun fiyatlı olarak satışa sunulmuş. 3 aralık a101 kataloğunun bu sayfasında ayrıca dört gözle beklenen ve memnun kalmayanı olmayan kollu portakal ve narenciye sıkacağı ürünü de sizlerle. Son olarak ise Philips sakal kesme ve şekillendirme makinesi uygun fiyatı ile A101 marketlerde. İnanılmaz indirimlerin bu haftalık perşembe ayağının sonuna geldik. Bir sonraki incelememizde görüşene dek, hoşçakalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Kasım 2015 tarihinde, A101 3 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...