A101 aktüel harika bir haftaya geçiş yaptı. A101 3 Ekim kataloglarında sürpriz indirimler ve dev kampanyalar müşterilerini bekliyor. 3 Ekim 2019 A101 aktüel de bu hafta hangi ürünlerde ne kadar indirim uygulanıyor hep birlikte https://aktuel-urunler.com adresinde inceleyelim... İlk kampanyalı ürün WD 1 TB Harici Hard Disk 299 TL, Roxxo Akıllı Saat 129 TL olarak satışa çıkarılıyor. Beklenen Ekim kataloğu A101 market ile görücüye çıkarıldı. Üstelik A101 takipçilerinin beklediği ürünler de bu haftaya damgasını vuruyor. Bir başka indirimli ürün olan Hometech HT105 Uydu Alıcı 54,95 TL olarak satışa 3 Ekim Perşembe günü çıkarılıyor. Bu muhteşem 3 Ekim kataloğunu incelemek çok mutlu edici olsa gerek... İndirimli ürünler A101 müşterilerini son derece memnun etmeyi başarıyor. Kataloğun son indirimi ise bir beyaz eşya ürünü olan SEG SDF 2451M Derin Dondurucu 1.199 TL'den geliyor. Bu harika indirim kaçmaz diyorsan sende 3 Ekim tarihinde a101'e mutlaka uğra... Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü 34,95 TL ve SanDisk 64 GB USB Bellek 54,95 TL olarak satışta olacağını da buradan belirtelim...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Eylül 2019 tarihinde, A101 3 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...