A101 3 Ekim tarihinde indirime girecek olan ürünlerini açıkladı. A101 aktüel harika bir kampanyaya imza atmaya devam ediyor. İlk kampanyalı ürün bayanların hayatını kolaylaştırmaya ve evinizin daha düzenli görünmesini sağlamaya yardımcı oluyor. Kirli Sepetli Çok Amaçlı Dolap 229,95 TL olarak satışa çıkacak. Bu harika kalitedeki ürün çok kullanışlı bir hayat sürmenize yardımcı olacak. Bir başka ürün Ahşap Görünümlü Plastik Askı 6'lı 9,95 TL ve Dolap İçi Raf 12,50 TL olarak satışa çıkarılıyor. Harika kampanyalar A101 3 Ekim ile devam ediyor. Dolap ürünlerinden olan Çok Amaçlı Dolap İçi Asılabilir Raf 19,95 TL olarak indirime giriyor. Fırsat detaylarını https://aktuel-urunler.com adresinde incelemeye devam ediyoruz. Kampanyalı ürünler arasında Deterjanlık 12,50 TL olarak yerini aldı. Bu muhteşem kampanyaya dâhil edilen Vakumlu Paslanmaz Silikon Kaplama Ürünler 11,50 TL ve 5 Bölmeli Çekmece Düzenleyici 2,50 TL'ye A101 marketlerinde görücüye çıkarılıyor. Bir başka ürün ise 4 Katlı Metal Raf 24,95 TL olarak kampanyada...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Eylül 2019 tarihinde, A101 3 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...