A101 3 Mayıs 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli indirimler sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta Vernel Soft&Oils konsantre yumuşatıcı çeşitleri 1200ml ürünü de sunulmuş ve bir diğer indirimde Savon De Royal sıvı sabun 500ml sizlerle olmuş. A101 indirimli ürünlerinde Molped ultra hijyenik ped ve Çerezya bl tuzlu ayçekirdeği 65g ürünleri de sizlerle olurken diğer bir kampanyada Roshen köpük çikolata çeşitleri 85g sunulmuş. A101 aktüel ürünleri 3 Mayıs Perşembe kampanyalarında oldukça önemli indirimlerin olduğu aşikar… Roshen çikolata çeşitleri 90g ürünü ile devam eden sayfada ise Cappy Pulpy portakal aromalı içecek 330ml ürünü de sunulmuş. Bu hafta indirimlerinde Çerezya Premium kabuklu fıstık 300g da sunulmuş. A101 aktüel ürün katalogları Aldın Aldın kampanyalarında Nestle Nesfit bitter çikolatalı tam tahıllı bar 3x23,5g ve Torku aromalı süt çeşitleri 230ml ürünleri de bu şekilde sizlerle olmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...