A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta 3 Mayıs 2018 Perşembe katalogları var. Pek çok indirim ve kampanyanın yer aldığı bu hafta indirimlerinde ilk olarak Aldın Aldın indirimlerini görüyoruz. İndirimlerde ise muhteşem gıda fırsatları var. Alphin dondurulmuş hindi kapama kg ürünü ile başlayan indirimlerde ikinci olarak ise Lezita dondurulmuş piliç nugget 1000g sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde Doğuş Black Label demlik poşet çay 160’lı da sunulmuş. A101 PERŞEMBE günü muhteşem indirimlerinde Danet dana mangal fermente sucuk 350gharika fiyatı ile geliyorken bir diğer indirimde ise Pınar beyaz tam yağlı taze peynir 400g sunmuş. Ayrıca Fiskokrem sütlü fındık kreması 800g ile devam eden indirimlerde Lezzine olgunlaştırılmış tam yağlı inek eski kaşar peyniri 350g da sizlerle oluyor. Bu hafta A101 aktüel ürün kataloglarında Fiskobirlik fındıklı helva 450g fırsatı da sizlerle. Ayrıca Arseven Abdullah Saffet Oğulları güllaç 400g ile devam eden indirimler Nimet şekerpare 250g, Nimet Kemalpaşa tatlısı 140g ve Hastel hazır sarma kadayıf 300g/gül kadayıf 350g de sizlerle oluyor. Son olarak ise Gezioğlu Üçler tel çiğ kadayıf 500g fırsatı sizlerle. Daha fazlasını indirimlerden görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...