A101 aktüel ürün katalogları 3 mayıs fırsatları sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta mutfak ürünleri de unutulmamış ve A101 bu hafta pek çok harika ürünü yine sunmuş. İlk olarak sayfayı inceleyelim. Sinbo SHB-3147 blender seti ile başlayan sayfada Sinbo SCM-2928 elektrikli cezve sizlerle olmuş. Ayrıca bu hafta Detoks matara da geliyorken Lav lisanslı / desenli kupa muhteşem fiyatı ile sizlerle. Bu hafta A101 aktüel ürünleri Saklama kabı çeşitleri de sunuyor. Bir diğer üründe Termos bardak sunan market Kalpli çay kaşığı da getiriyor. 3 Mayıs günü Maşa çeşitleri, Plastik yuvarlak ve dikdörtgen tepsi, Plastik ürünler, Çöp kutusu da sizlerle oluyor. A101 aktüel ürün kataloglarında bulunan perşembe kampanyaları ile insanları cezbeden fırsatlarda Mikser sürahi, Nofrost saklama kabı, Mega kapaklı kase, Kanguru dikdörtgen sepet de geliyor. Ayrıca son olarak Dolap içi düzenleyici raf da bu hafta 3 mayıs itibarıyla A101'de oluyor. Teşekkürler A101 yine indirimlerin harika... Yine muhteşem kampanyaların nasıl olması gerektiğini öğretiyor... Alışveriş listelerine yazılan A101 ürünleri yine çokça...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...