A101 aktüel ürünlerinde 28 Nisan ile 11 Mayıs tarihleri arasında yaza merhaba ürünler var… Hemen hemen herkes anlamıştır ki bu ürünler dondurmalar… Henüz yaz bile gelmeden dondurmalar A101 ile indirime giriyor. Algida kalitesi le ve A101’in uygun fiyat politikası ile bütünleşen ürünlerde ilk olarak Algida Magnum Mini çeşitleri 6x60ml sizlerle. Bir diğer indirimli üründe ise Algida Cornetto Mini Disc 6x60ml sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinde bulunan bu hafta kampanyalarında ayrıca Algida Maraş Usulü çeşitleri 500ml da sizlerle oluyor. Algida’dan muhteşem bir başka ürün ise Algida Carte d’Or Classic çeşitleri 925-950ml oluyor. Son olarak ise Algida Viennetta 800ml dolaplarda yerini alıyor. Üstelik uygun fiyatı ile yerini alıyor. Uygun fiyatı ve kaliteli tadı ile tartışılması bile gülünç olan bu ürünleri inceledik. Daha fazla indirimli ürün ve kampanyalı fırsat için sizlerin de mutlaka A101 fırsatlarını yakından takip etmesi şart… Sitemizde incelemeleri bulabilirsiniz. Mutlaka markete gitmeden incelemelerimizi okuyunuz, çok faydasını göreceksiniz.. .Teşekkürler A101, yine muhteşem indirimler sunduğun için…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...