A101 aktüel indirimlerinde 28 Nisan 2018 hafta sonu kampanyaları devam ediyor. Bu bölümde sizlere efsane ürün indirimini anlatacağız. Efsane diyoruz, çünkü gerçekten efsane bir fiyatı var. Sayfada tek ürün… Üstelik bebeği olanlar hak verecektir ki çok tüketilen bir ürün… 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde Uni Soft Islak Bebek Havlusu 5x56 ürününü 21,90 TL yerine 9,95 TL’ye alabiliyorsunuz. 5’Lİ fırsat paketi ile gelen ürün 28 Nisan ile 4 Mayıs tarihleri arasında geçerli… Hakkında daha fazla detay yok ancak biliyoruz ki bu indirimden faydalanmanın şartı belli… 10 TL ve üzeri alışveriş yapıyorsunuz ve bu alışverişlerinizde kampanyalı ürünleri hariç tutarak hesaplıyorsunuz. Ayrıca bazı hususlara da dikkat ediyorsunuz böylece bahsi geçen Uni Soft ıslak bebek havlusu ürününü 21,90 TL yerine 9,95 TL’ye alıyorsunuz. Aksi durumda yani 10 TL ve üzeri değil de altında bir alışveriş yaparsanız vu sefer ürün 21,90 TL oluyor. Gerçekten güzel bir kampanya ve ürün de oldukça önemli bir ürün, tabi ihtiyacı olana… Teşekkürler A101 yine harika bir fırsat…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...