A101 aktüel 3 Mayıs 2018 fırsatlarında bu hafta önemli indirimler sizlerle olmaya devam ediyor. İlk olarak Attlas matkap-taşlama-akülü vidalama seti ile başlayan indirimlerde Mixflor bitki toprağı 10L da sunulmuş. Bu haftanın en önemli indirimlerinde Aldın Aldın kampanyalarında 2 yıl garantili 3’lü set ürünü için kaçmaz diyoruz… Ayrıca bu hafta baharı anımsatan ürünler de var. Bahçe hortum seti 20m ile başlayan indirimlerde Ferforje bisiklet saksı da sizlerle. Ayrıca Bodrum saksı 6,8L ürünü ile devam eden indirimlerde Makrome saksı 5,5L da unutulmamış. Bu hafta kataloglarında Orta boy çiftli çimen saksı 1,3L ve Büyük boy çiftli çimen saksı 2,2L sunan market 30 LED’li ışıldak ürünü de sunarak indirimlerini belirtmiş. Biz de inceledik. Bu hafta indirimlerini ve kampanyalarını gördük. Daha fazla indirimli ürünü ve kampanyaların yer aldığı fırsatları 3 Mayıs itibarıyla A101’lerden görebilirsiniz. A101 belirttiği bu indirimleri ve fiyatları ise mutlaka A101’in camlarından kontrol edin. Bahar aylarının gelmesi ile indirimli ürünler devam ediyor, kampanyalar hız kesmeden sürüyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...