A101 3 Mayıs aktüel ürün kataloglarında bu hafta inanılmaz fırsatlar var. A101 aktüel indirimlerinde bulunan kampanyaları tek tek inceliyoruz. Bu haftanın fırsatlarında ilk olarak Gölgelikli salıncak yer alıyor. Ürün baharın habercisi gibi... Çok güzel ve cıvıl cıvıl... İnsana huzur veren görünüşü var. Taksit imkanına da sahip olan ürün 172x152x108cm ebatlarına sahip ve oturma alanı olarak 129cm uzunluğa ve 43cm derinliğe sahip... Yanı oldukça iyi... Dipğer fırsatlarda Piknik mangalı + Ahşap saplı ızgara sizlerle oluyor. Ayrıca Katlanabilir kamp taburesi de geliyor. Bir diğer indirimli aktüel üründe Mangal yelpazesi geliyor. Ayrıca Metal maşa da sizlerle. Son olarak ise Kale piknnk termosu 1lt ürünü de es geçilmeyerek bu haftanın piknik fırsatları tamamlanıyor. Siz de kamp ve piknik ürünlerini A101'den alabilirsiniz. Tabi bunun için 3 Mayısı beklemek gerek... Teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...