A101 aktüel ürünleri 3 mayıs Perşembe kampanyalarında bu hafta çok önemli ve uygun fiyatlı bir ürün var. Evinizin vazgeçilmezlerinden olan ve A101 ile muhteşem fiyatla gelen Seg SCM 9100 çamaşır makinesi sizlerle. 2 yıl VESTEL güvencesi ile gelen ürün 7 iş günü içinde teslimat yapılır ibaresi ile geliyor. 3 Mayıs 2018 itibarıyla gelen fırsatlarda bulunan bu ürün günlük 60 derece/60dk, çocuk kilidi, 15 programı, 15dk hızlı yıkama özelliği, ön yıkama özelliği, LED göstergesi ve zaman erteleme fonksiyonu ile adeta harika… A++ enerji sınıfına sahip olan ürün emsallerine kıyasla daha az enerji tüketiyor. Ücretsiz teslimat ve kuruluma sahip olan ürün için ayrıca 8 taksit imkanı da var. 8x116,87 TL taksit imkanı ile gelen ürün çok iyi fiyatı ile ve taksitli seçeneği ile artık kaçırılmaması gerekenlerin başında geliyor. Bu hafta indirimlerinde A101 aktüel fırsatları 7000 marketi ile sizlerle olan geniş ağı ile oldukça tatmin edici sonuçlar sunuyor. SEG SCM 9100 çamaşır makinesi ürünü ihtiyacı olanın kaçırmaması gereken bir ürün… Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...