A101 3 Ocak katalogları harika ürünler içeriyor. A101 aktuel sizler için muhteşem ürünlerde kampanya uygulamış. Bu hafta çok işinize yarayacak birçok kampanyalı ürün var. Takipçilerin merakla beklediği ürünleri incelemek için sabırsızlanıyoruz. Hep birlikte bu haftanın broşürlerine bir göz atalım… ilk indirime giren ürün Kiwi KK-3310 Kablosuz Su Isıtıcı 44,95 TL olarak satışa sunuluyor. Üstelik bu ürün sizlere 2 yıl garanti imkanı veriyor. Diğer kampanyalı ürün ise Sinbo Türk Kahvesi Makinesi 29,95 TL’den ve Sunny Sierra Çelik Çaycı 109,00 TL’den raflarda yerini alıyor. Bu haftanın listesine baktığımızda takipçilerin çok fazla istediği Bluetooth Hoparlör 34,95 TL ile sizlerle buluşmaya hazır. Evlenmek için hazırlık yapanlar, evine yeni ürünler almak isteyenler ya da mutfakta işini kolaylaştırmak isteyenler bu ürünleri bu fiyata kaçırmamalı… Tek yapmanız gereken 3 Ocak Perşembe günü A101 marketlere uğramanız… Ayrıca bu hafta sizleri bekleyen bir başka ürün smart Çift Girişli USB Bellek 16 GB 22,95 TL… Daha fazlası için katalog incelemelerimiz devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Aralık 2018 tarihinde, A101 3 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...