A101 3 Ocak tarihinde bomba gibi geliyor. A101 aktüel harika indirimlerini sizlere sunmaya devam ediyor. Bu haftanın kataloğunda ev tekstili ürünleri sizleri bekliyor olacak. Bu ürünler, ev dizayn edenlere, eski ürünlerini yenilemek isteyenlere çok iyi bir fırsat. İlk kampanyalı ürün Kaymaz Taban Saçaklı Halı 49,95 TL olarak A101 marketlere geldi. Kaymaz Taban Saçaklı Yolluk 29,95 TL ve Kaymaz Taban Saçaklı Yolluk 59,95 TL olarak satışa sunuluyor. Farklı ebatlarda olan ürünler sizleri bekliyor. Soğukların hızla yaklaşması ile birlikte battaniyelere duyulan ihtiyaçta artıyor. A101 market sizleri düşünerek Pamuklu TV Battaniyesini 16,95 TL ‘ye marketlerine getirmiş. Takipçilerin çok fazla ihtiyaç duyduğu diğer bir ürün ise Bayan Soket Çorap 2’li 4,95 TL’den sizlere sunuluyor. Bu haftanın kampanyalı ürünler listesine katılan diğer bir ürünü ise Bebek Havlu Çorap 2’li fiyatı 4,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Çok kaliteli markaları çok uygun fiyata sizlere sunan market bütçenize büyük katkı sağlıyor. Katalog detaylandırmamız hız kesmeden devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Aralık 2018 tarihinde, A101 3 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...