A101 aktüel ürün kataloglarına bu hafta değiniyoruz. A101 25 Ağustos hafta sonu aktüel ürün kataloglarında bu hafta indirimleri sizlerle. İlk olarak Tarabya telli eritme peyniri 500gr ile başlayan fırsatlar 2 al fiyatı ile dikkat çekiyor. Diğer bir üründe Çerezya Badem İçi 150g 16,45 TL 2 al az öde fiyatı ile sizlerle. İndirimleri ile gelen ürünlerde Nimet yağlı gevrek 500g 7,45 TL olarak 2 al az öde indirimi ile geliyor. Bir başka üründe Ülker Çizi Peynirli Kraker 65g 1,95 TL 4 al az öde fırsatı ile geliyorken 3 al az öde kampanyası ile Mendiva Islak Cep Mendili 3x15 Adet 4,25 TL’den sizlerle. Bu haftanın indirimleri ve kampanyaları Silk&Blue Bayan Tayt 13,95 TL (2 adet fiyatı) sizlerle. Diğer kampamyada Jacobs 2'si 1 Arada Kahve 8x14g 5,80 TL (2 adet fiyatı) var. A101 market indirimlerinde daha fazla detay için hafta sonu fırsatları ile devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ağustos 2018 tarihinde, A101 30 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...