A101 aktüel ürün hafta sonu indirimleri hız kesmeden fırsatlarına devam ediyor. Bu haftanın A101 kataloglarında Colgate diş macunu sizlerle. Colgate diş macununda 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 9,95 TL olan fiyat bir anda 3,95 TL’ye iniyor. Üstelik bu indirim 25 Ağustos ile 31 ağustos tarihleri arasında geçerli oluyor. Markette muhteşem fırsatlar sizlerle olmaya devam ediyorken ayrıca 7000 marketi ile ülkenin en büyüğü olan A101 önemli indirimler sunmaya devam ediyor. BU haftanın efsane indirimlerinde A101 market gelişmiş beyazlık Colgate ürününü 10 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 9,95 TL yerine 3,95 TL’ye sunuyor. Market denilince akıllara gelen ve fırsat denilince akıllardan çıkmayan A101’den önemli adımlar gelmeye devam ederken görüyoruz ki bu indirim rüzgarı devam ediyor. Muhteşem sayfalar ve önemli indirimler ile takipçisini sevindiren A101’e teşekkür ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ağustos 2018 tarihinde, A101 30 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 25 Ağustos Efsane Aktüel Ürün Katalogları” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...