A101 aktüel bu hafta muhteşem indirimleri ile geliyor. Mutfak ürünlerinde de önemli fırsatlar sunan market bu hafta ilk olarak Hascevher 6 Parça Tencere Seti sunuyor. Ürün için fiyat ise 59,95 TL… Bu hafta kataloglarında A101 market mutfağınızda ihtiyacınız olan pek çok ürünü sunuyor. O ürünler ile devam edelim. Şimdi bu hafta görüyoruz ki Kare Tencere 3'lü 7,50 TL olarak sunuluyor. Diğer aktüel üründe Yağ sıçratmaz 6,95 TL fiyatı ile dikkat çekiyor. Cazip avantajlarında Yuvarlak tepsi 4,95 TL olarak, Sunum tepsisi 3,50 TL yerini alıyor. Market katalglarında ayrıca Erzak kabı 5,50 TL olarak sizlerle olurken bu hafta Sunum sepeti ve çerezlik 1,25 TL’den yerini alıyor. A101 market kataloglarında yer alan detaylarda Çerezlik 4'lü 3 TL olarak sizlerle. Devam edecek olursak Pipetli matara 3,50 TL’den, Silikon maşa 3,50 TL’den sizlerle. Bu hafta kataloglarında A101 Silikon metal saplı servis gereçleri 8,50 TL olarak sunmuş. Bir diğer indirimli üründe Silikon servis gereçleri 3,95 TL olarak raflarda bulunuyor. Market kataloglarında Silikon tepsi tutacağı 4,95 TL OLARAK gelirken Çok amaçlı kutu 1,50 TL’den sizlerle. Devam edecek olan indirimleri ayrıca görselden inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ağustos 2018 tarihinde, A101 30 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 30 Ağustos Mutfak Ürünleri Aktüel Fırsatları” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...