A101 aktuel ürünlerinde bu hafta önemli indirimler var. Market raflarında bu hafta Sunny SNY-581 ınox aspiratör 99,50 TL fiyatı ile sizlerle. Ürün 2 yıl garantili… LED aydınlatması da bulunan ürün oldukça güzel sonuçlar veriyor. İdeal bir fiyata sahip olan ürün ihtiyacı olanlara adeta ilaç gibi… Diğer fırsatta ise Aprilla amg-6001 5'i 1 arada şarjlı erkek bakım seti 59,95 TL olarak geliyor. Bu da aynı şekilde 2 yıl garantili olarak gelirken çeşitli fonksiyonları ile şaşırtıyor. A101 market kataloglarında Kiwi khb-4412 çubuk el blenderı 45 Tl olarak gelen bir diğer ürün oluyor. Bu üründe de gatanti süresi 2 yıl ve fiyatı muhteşem… A101 markette bir diğer üründe Sinbo shb-3150 smoothie blender 79,95 TL olarak sizlerle. Bu hafta taraftar lisanslı ürünler de es geçilmiyor. Yeni indirimlerinde Taraftar lisanslı makaralı şarj kablosu 9,95 TL olarak sizlerle. Taraftar lisanslı kablosuz mouse 14,95 TL olarak gelen ilk ürün… Bu hafta diğer bir üründe ise Taraftar lisanslı çantalı kulak içi kulaklık 9,95 TL olarak sizlerle. A101 market 30 Ağustos günü Taraftar lisanslı kulak üstü kulaklık 25,95 TL’den ve son olarak Taraftar lisanslı kulak içi kulaklık 5,95 TL’den sunuyor. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ağustos 2018 tarihinde, A101 30 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...