A101 30 haziran aktüel ürün kataloglarında süper fırsatlar sizlerle olmaya devam ediyor. Bu sayfada Rio Santo markalı ürünleri sunan A101 aktüel fırsatları yine istenileni fazlasıyla karşılamaya devam ediyor. “Yemeğinize lezzet, cebinize destek!” sloganı ile gelen bu sayfada hangi ürünler var, şimdi detaylı incelememiz ile sizlerle olalım. Rio Santo Sos çeşitleri ürünü barbekü sos 400gr, Meksika acı sos 360gr, acı kanat sos 360gr ve tatlı kanat sos 360gr seçenekleri ile ve adet fiyatı 4,95 TL’den sizlerle buluşuyor. A101 30 haziran kataloglarında ayrıca Rio Santo rendelenmiş domates 700gr ürünü de sizlerle 2,95 TL fiyatı ile buluşan bir başka ürün. Rio Santo ajvar / acılı ajvar 350gr ürünü de meraklısına gelen bir ürün olarak sizlerle. Ajvar ürününden sonra Rio Santo Meksika salsa sosu 300gr / Ranch sos 280gr ürünleri de adet fiyatı 3,95 TL’den sizlerle oluyor. Son grupta ise Rio Santo makarna sosu çeşitleri 340gr ürünleri de arrabbiata, basilico ve marinara seçenekleri ile adet fiyatı 2,95 TL’den A101 30 haziran kataloglarında sizlerle. Daha fazla aktüel ürün için incelememize farklı tarihler ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Haziran 2016 tarihinde, A101 30 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...