A101 30 haziran aktüel ürün kataloglarında evinize çeşitli ürünler sunulmaya devam ediliyor. Kilimden, çarşafa pek çok ürün bu sayfada A101 tarafından sizlere sunulurken bizler de Aktüel Ürünler olarak bu ürünlerin incelemesini yaparak daha detaylı araştırmalara imkân vermeye çalışıyoruz. Bu sayfada pamuk kilim ürünü 140x180cm farklı renk ve desen seçeneklerine sahip ürün 45,00 TL fiyatı ile 30 haziran a101 kataloglarında yerini alıyor. Bir diğer ürün ise çift mekanizmalı stor perde... Bu ürün ise 160x200cm ebatlara sahip ve güneşlik+jakar tül, iki fonksiyon bir arada 69,95 TL. Bu kırmızı etiketli ürünlerin ardından Kaymaz tabanlı yolluk ürünü de 19,95 TL fiyatı ve şık tasarımları ile sizlerle. Dijital baskılı salon halısı da 44,95 TL fiyatı ile salonunuza farklı bir hava katmaya aday bir ürün olarak sizlerle. İncelemeye devam edelim. Dertsiz masa örtüsü ürünü 9,95 TL fiyatı ile yine kapış kapış gidecek olan bir ürün olarak sizlerle tekrardan A101’de. Tek kişilik lastikli penye çarşaf ürünü de 9,95 TL olarak A101’de. Aynı şekilde çift kişilik penye çarşaf ürünü de 10,95 TL yani tek kişiliğe göre bir lira artı fiyat ile sizlerle. Valiz çeşitleri ürünü de bu hafta A101de yerini alan bir başka ürün olarak sizlerle. Ortopedik seyahat yastığı, spor seyahat çanta, figürlü çocuk kol saati ve bay/bayan görünmeyen suba çorap ürünleri de bu hafta A101 30 Haziran kataloglarında sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Haziran 2016 tarihinde, A101 30 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...